Hakkımızda

2015 yılında İnegöl’de kurulan Erva Elektronik  olarak evinizin ve İş yerlerinizin güvenliğini sağlıyoruz. Güvenlik kamera sistemi,Hırsız Alarm ve Yangın Alarm Sistemi ile 8 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.


Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin veya işyerinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!
İnegöl şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki Güvenlik kamera sistemi,Hırsız Alarm ve Yangın Alarm Sistemi,Personel Takip Sistemleri, Market Otomasyon Sistemleri, Kartuş Çözümleri,Kurumsal Bakım Anlaşmaları, Web Tasarımı ve Yazılım Sistemi, Teknik Servis Hizmetleri , Bilgisayar Satışı / Onarım tamir ve bakım işleri , tüm bunlar için bize 0 224 711 99 00 numaralı telefondan veya  bilgi@ervabilisim.com adresinden ulaşabilirsiniz.